Titulní obrázek

Zmodernizovaná Kia Sorento je na světě!

Automobilová značka Kia už vyrábí vozy od roku 1944. Nyní se společnost chystá prodávat nové modely Kia Sorento. Novinka se začne prodávat již v druhé polovině letošního roku. Vůz nás překvapí celou řadou podstatných vylepšení.

U nového vozu nás potěší nová platforma karoserie, dokonce bude vylepšené i pohonné ústrojí. Spotřeba vozidla má být nejnižší ve své třídě nižších emisí. Aby toho nebylo málo, společnost nabízí í vyšší úroveň komfortu a ovladatelnosti. Výbava bude komfortnější i bezpečnostní. Exteriér bude mít také nový oblek.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Nové budou světlomety s obrysovými světly LED, zadní výklopné dveře se zadními sdruženými svítilnami LED. Nárazníky budou s vertikálně umístěnými mlhovými světlomety a větší plochou, která je lakována v barvě karoserie. Zájemci budou mít možnost si vybrat v širším výběru kol, budou zde i devatenáctipalcová kola z lehké slitiny

Měkčený povrch ploch nalezneme v interiéru pětimístném a sedmimístném modelu. Nový přístrojový štít LCD dodává autu ještě více luxusu. Interiér je nabízen buď s černým, nebo s béžovým čalouněním z tkaniny a kůže. Jestli se nová Kia Sorento uchytí je předem jasné. Od svého uvedení na trh si totiž druhá generace našla více než 620 000 zákazníků, a to po celém světě.